РусУкрEng
На головнуКарта сайтуЗворотний зв'язок
UFI Approved Event
2014  2013  2012 
січень лютий березень
квітень травень червень
липень серпень вересень
жовтень листопад грудень

Прес - центр

27 лютого 2012

16-а Міжнародна будівельна виставка KyivBuild 2012

16-а Міжнародна будівельна виставка KyivBuild 2012

16-а Міжнародна будівельна виставка KyivBuild 2012 відбудеться в Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський проспект, 15) з 29 лютого по 2 березня 2012 року. Ключова тема 2012 року - містобудування та сталий розвиток сучасного міста.

Організатори виставки - компанії ITE Group Plc (Великобританія) та «Прем'єр Експо» (Україна).

Офіційна підтримка: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Будівельна палата України, Конфедерація будівельників України, Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів і виробів, Національний союз архітекторів України.

Виставка KyivBuild 2012 - це багатопрофільний бізнес-форум для професіоналів будівельної та суміжних із нею галузей, що демонструє весь цикл будівництва від ідеї архітектора до реалізації об'єкту. 

Свої експозиції представлять більше 300 компаній з 21 країни, у тому числі об'єднані національні стенди Білорусі, Німеччини, Китаю. У виставці також беруть участь представники Бельгії, Вірменії, Греції, Єгипту, Індії, Ірану, Іспанії, Італії, Канади, Латвії, Литви, Нідерландів, Польщі, Росії, Туреччини, Угорщини, України та Фінляндії.

Серед постійних учасників - компанії «Валькірія», «Вінербергер», «Зеніт Техно», «Техна», «Пластех», «Джан Клюй Солюшн», «Сучасні будівельні рішення», «Бералмар», «Євробетон» / Simem, «Ельбор», «Роберт Бош», «Макіта», «Блек енд Деккер ГмбХ», «Интерскол Україна», «Клінгспор», завод «Фіолент». У 2012 році до них приєдналися «Трейдпласт», «Діана Київ», завод «Майстер Профі», «Меркс Груп», АППУ, Silk plaster, «Фаворит АМ», торговий дім «Дормаш груп», «Метабо Україна», «Бахко Бісів Свенска Акциєболаг» та інші.

Серед новинок KyivBuild 2012:

  • «Сталий розвиток міст» - головна тема програми e3forum + CityBuild;
  • зона інвестиційних та інноваційних проектів;
  • e3 - знак зелених технологій в будівництві;
  • 7 ландшафтних парків в мініатюрі на центральній алеї виставки;
  • переможці російського фестивалю «Зодчество» в експозиції «Архітектура та дизайн»;
  • новий спеціалізований салон садового інструменту Garden Tool;
  • демо-зона професійного електроінструменту «Інтертул - дітям». 

Сталий розвиток міст в програмі e3forum - CityBuild

У 2012 році e3forum отримав новий глобальний вектор розвитку. Під час конференції e3forum - CityBuild буде обговорюватися тема сталого розвитку сучасного міста - від стратегії розвитку до генерального плану. Учасники конференції дискутуватимуть різні стратегії та підходи до генерального планування сучасного міста, управління ризиками та безпечний розвиток населених пунктів.

Серед головних тем - генеральне планування в містах Європи, досвід Росії та «Стратегія розвитку Києва до 2025 року», яку було прийнято напередодні нового року. Програма подій буде корисною для мерів міст України та зарубіжжя, головних архітекторів та компетентних працівників муніципалітетів, інвесторів і девелоперів, учасників ринку нерухомості та представників НГО, проектних організацій та інших інституцій, а також усіх зацікавлених у створенні міста майбутнього.

Транспорт, безпечна і ефективна комунальна та енергосистема, мінімізація шкоди навколишньому середовищу, екологічне та пасивне житло - лише частина питань CityBuild. Важливі напрями ділової програми: e3forum - security (Безпечне місто), e3forum - technology (Розвиток інфраструктури транспорту), e3forum - CityBuild (Конкурентні переваги міст), e3forum - community (Роль громадянського суспільства у сталому розвитку міст), аспекти моніторингу ринку безпеки. Окремі заходи також буде присвячено швидкомонтованих будинків, розвитку ринків збірного залізобетону та автоклавного газобетону.

Експозиції інвестиційних та інноваційних проектів

Об'єкти та проекти для інвестування буде презентовано в рамках двох окремих експозицій. «Зона інвестиційних проектів» представить об'єкти, що проектуються, будуються, реставруються та реконструйовані з використанням інноваційних технологій, в т.ч. екологічних та ресурсозберігаючих технологій.

У «Зоні інноваційних проектів» експонуватимуться нові матеріали, обладнання та проекти за розділами: безпечне місто, першокласна інфраструктура, енергозбереження, зроблено в Києві, електронний уряд. Учасники обговорять зміни у дозвільній системі інвестування після прийняття закону «Про регулювання містобудівної діяльності». Організатори та ідейні натхненники експозиції - КБУ, УФІБ та УСПТБ.

e3 - знак зелених технологій у будівництві

Головним трендом третього тисячоліття стали поняття екології, енергоефективності та раціонального підходу до споживання. «Зелена» мода захлеснула найбільші архітектурні та будівельні події планети, і київська виставка - не виняток. Вже втретє рушійною темою ділової програми Міжнародного науково-практичного форуму e3forum стане ідеологія e3, що поєднує в собі три поняття «Екологія. Енергія. Ефективність».

Більш того, в 2012 році організатори виставки KyivBuild вводять спеціальний «зелений» знак e3, яким будуть відзначені стенди експонентів, що пропонують продукти і технології, що мають відношення до екологічного, енергоефективного та «зеленого» будівництва. Знак e3 на стендах компаній, які поділяють основні принципи руху e3, допоможе споживачеві виділити таких виробників із загального ряду.

Центральну алею виставки оформляють кращі ландшафтні студії

Вже багато років справжньою прикрасою виставки стає її центральна алея. Вздовж алеї, основної артерії виставки, розташовано стенди найбільших учасників, саме тут концентрується головний потік відвідувачів.

У 2012 році оформленням алеї зайнялися кращі ландшафтні студії Україні. Учасники експозиції поки тримають в секреті, в пейзажах якої країни черпали натхнення дизайнери. Однак, безсумнівно, кожен з 7 відрізків алеї стане унікальним ландшафтним парком в мініатюрі.

Фестиваль «Архітектура та дизайн» зростає

12-й традиційний фестиваль «Архітектура та дизайн» отримав підтримку Міжнародної спілки архітекторів (UIA). У 2012 році його експозиція цілком присвячена головній темі - сталого розвитку міст.

На стендах фестивалю, зокрема, буде представлено: експозиції Генплану Києва, російськиї архітектурних фестивалів «Зодчество 2011» (листопад 2011) та «Зелений проект», експозицію національного культурного заповідника «Софія Київська», ретроспективну виставку кращих інтер'єрів України з 2000 по 2011 роки, роботи учасників огляду-конкурсу «Премія Національної спілки архітекторів України», стенди проектних організацій. У 2012 році умови конкурсу «Премія НСАУ» змінились. До його складу увійшов та отримав статус національної премії 10-й міжнародний конкурс на кращий реалізований інтер'єр року «ІНТЕР'YEAR 2012».

Garden Tool - новий спеціалізований салон садового інструменту

Вперше в рамках KyivBuild 2012 представлено спеціалізований салон садово-паркового інструменту, техніки та устаткування Garden Tool. У тематиці салону - весь спектр інструменту та обладнання для садово-паркових робіт, а також інженерні системи для садів та парків. Салон Garden Tool і виставка «Інтертул Київ» разом із традиційними виставками ландшафтної архітектури та дизайну Landscape & Garden і натурального каменю та обладнання для обробки Techno+Stone дозволять глядацькій аудиторії скласти цілісну картину ринку обладнання та матеріалів для заміського будівництва.

Дитячий майданчик за 48 годин

Організатори 13-ї міжнародної виставки «Інтертул Київ 2012» та компанія Robert Bosch проведуть на виставці благодійну акцію «Інтертул - дітям».

Бригада кваліфікованих майстрів компанії Bosch в спеціальній демонстраційній зоні виставкового павільйону виготовить кілька елементів дитячих ігрових майданчиків. Готовий майданчик на урочистій церемонії 2 березня передадуть дитячому будинку «Васильок» (Біла Церква). Відвідувачі виставки зможуть переконатися в якості професійного електроінструменту марки Bosch, і, можливо, перейняти нові прийоми роботи з ним. А маленькі мешканці дитбудинку отримають нове гарне та безпечне місце для ігор.

Генеральний партнер акції - бренд Bosch. Стратегічний партнер - АТ ХК «Київміськбуд». Партнери - ТОВ «Альцест» та ПАТ «Трест «Підземшляхбуд 2»

Статистика KyivBuild 2011

15-а Міжнародна будівельна виставка KyivBuild 2011 відбулася з 23 по 26 лютого 2011 року. Експозиція склала 10 160 кв. м. Учасники - 335 компаній з 26 країн. Відвідувачі - 14895 чоловік, у тому числі 90% фахівців галузі.


версія для друку